Datum: 13.01.2013

Vložil: Ťupy

Titulek: Souhlas

Naprosto s tebou souhlasím ! Býci byli krásní i na neoficiálních fotkách, tudíž v reálu musí být dokonalý. Osobně se mi více líbí longhorn. Pravda, poněkud nudný postoj, ale i tak cekově působí nádherně. Rozhodně ho budu chtít, avšak není to můj prioritní model. U medvědice mi vadí stejná věc jako tobě. Je taková roztomilá. Stejně roztomilá jako byla loni panda :-) I tak se mi líbí. Je vidět, že prioritou u Schleich jsou děti... Co se týče hrochů, nevím přesně, jak se k tomu vyjádřit. Mládě je určitě dokonalé. To melu dokola už od té doby, co jsme ho viděl. U dospělého hrocha si nechám chválu a kritiku až ho uviím na živo. Každopádně mi nepřijde zas tak katastrofální... Ostatní novinky jsou moc povedené, až na koně. Tady se trochu přestřelilo. Nasprosto souhlasím s COPÁNKY !! Nechápu... Proč je má téměř každý letošní kůň ? Docela se mi líbí na klisně haflinga. Ostatní modely dle mého názoru kazí. No a to "nejlepší" na konec. Klisna lipicána - mám pocit, že tento model je tu trochu omylem. Copánky, pofidérní postoj a naprosto"dokonalý" ocas...

Jsem rád, že jsi to napsal. Byl jsem hodn zvědavý na tvůj názor ;-) Kupodivu se celkem shodujeme :D

Jinak Papo už má na stránkách oficiální katalog 2013 ;-)

Přidat nový příspěvek