Burza

Všichni sběratelé se snaží svoje sbírky co nejvíce rozšířit. A vy nyní máte možnost k tomu účelu využít i tyto stránky. Jsou zde dvě podtémata:

 

POPTÁVKA - sem uvádějte zvířátka, která sháníte (pokud možno i s katalogizačním číslem, značkou a pokud budete vědět rok, ve kterém bylo uvedeno na trh). K takto vytvořenému seznamu vždy uveďte i kontakt na vaši osobu, který uznáte za vhodný (email, skype, facebook, mobilní telefon,...) a na kterém se můžete mezi sebou domluvit (k tomu prosím nepoužívejte diskuze) . Mějte ale na paměti, že kontakt, který zde uvedete bude veřejně přístupný!!

 

NABÍDKA - toto téma využíjte v případě, že máte figurky, kterých se chcete "zbavit" (vyměnit, prodat, darovat,...). A stejně jako v předchozím případě, uveďte vždy název figurky s číslem, značkou a rokem (pokud víte) a stejně tak připojte kontakt, na kterém vás zájemci mohou kontaktovat a domluvit se s vámi konkrétně.

 

- Případné aktualizace vašich inzerátů (už neplatí - některá zvířátka už jsou zabrána - chcete přidat další figurky,...) doplňujte v diskuzích ke svým příspěvkům.

- Stejně tak pokud máte odkaz na svoji fotogalerii, kde by si zájemci mohli prohlédnout vámi nabízené figurky (protože každý chce vidět, zda-li je to opravdu to, co chtějí), můžete ho uvést do svého příspěvku.

- S případnými dotazy se na mě klidně obraťte (můj email v "kontaktu"), ale nepište dotazy do příspěvků k nabídkám či poptávkám.

 

Doufám, že tento krok přispěje k vzájemné spokojenosti všech sběratelů a pokud se budete držet těchto snadných pravidel, máte volné pole působnosti :)

Martin