Pořizování fotografií mých sběratelských pokladů je mým největším koníčkem. A zachytit modely zvířat v přírodě, aby vypadaly co nejvíce realisticky, je mým hlavním záměrem. Na tyto fotografie se můžete podívat v sekci "Moje outside práce" a posoudit, do jaké míry se mi to daří. V ní jsou obsaženy také jednotlivé podsekce, které jsou tématicky zaměřené. Ať už třeba na dinosaury nebo sérii fotografií, které jsou jakoby příběhem z divoké přírody. 

 

V této fotogalerii najdete odkaz na moji osobní sbírku zvířátek různých značek. Fotky neustále přidávám a jelikož ná sbírka čítá už téměř 1900 modelů, nechci zahlcovat kapacitu těchto stránek. Proto v sekci "moje sbírka" najdete odkazy na externí fotogalerii na rajčeti. Každý model je vyfocen zvlášť s označením značky firmy, která jej vyrobila a s informačními popisky (katalogizační číslo, rok výroby, rok vyřazení, rozměry a váha modelu v gramech), což v poslední době trochu nestíhám, takže průběžně. Doplňující je ještě malá mapička s výskytem daného zvířete.

M

 

Diskusní téma: Fotogalerie

Datum: 12.01.2023

Vložil: paja.pu

Titulek: pěkný

Moc pěkný fotky. Jako skutečná zvířata.

Datum: 07.08.2022

Vložil: Tomáš

Titulek: super

Krásné fotky. Neskutečně realistické!!

Datum: 08.09.2019

Vložil: Adam Brotherton

Titulek: Collection

I would really like to meet you as I'm a collector and I have been all my life (13 years.) Your collection is in similar size to mine but I keep my figures in 5 large plastic boxes, which fit around 200 animals in each. Is their any possible way we could make acquaintance?

Thanks a bunch Adam :)

Datum: 03.06.2020

Vložil: Martin

Titulek: Re: Collection

Maybe... Where are you from?

Datum: 04.06.2015

Vložil: Mazel-rsunique.blog.cz

Titulek: :)

Je to něco neskutečného! Tolik zvířat a nádherných fotek! Já se tedy věnuji více značek jako i zaahraniční a to Breyer a Peter Stone, ale sbírám pouze koně, modely zvířat si koupím jen občas:) Ale vy opravdu nádherně fotíte je to tak reálné!

Datum: 09.07.2015

Vložil: MartinH

Titulek: Re: :)

Děkuji. Moc si toho cením :)

Datum: 02.04.2013

Vložil: TomTom

Titulek: paráda

Tak tady hluboce smekám. Fotky venku jsou neskutečně realistické! Předělávky vapadají parádně, koláže bych viděl klidně i vytištěné a to, co děkají tvoji kamarádi, tak to bere dech! Paráda!

Datum: 23.04.2013

Vložil: MartinH

Titulek: Re: paráda

Moc děkuji :) Pochval není nikdy dost :)

Datum: 04.02.2013

Vložil: Michelle

Titulek: Great Site.

Beautiful layout of your webpages. Fantastic collection. Thankyou for sharing.

Datum: 06.02.2013

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Great Site.

Thank you so much Michelle :) I´m really glad you like my webpages :)

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek