Datum: 25.04.2013

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Antilopy

No... s antilopami je trošku problém, ale není to nemožné :) Antilopy od Safari Ltd. (přímorožec, antilopa vraná, kudu malý, vidloroh) jsou k mání přes Sběratelský ráj (odkaz najdeš v sekci "Kde nakupovat..."). Antilopy od Schleich - starší modely (oryx, kudu, pakůň) jsou dnes už poměrně raritní a tak je těžké je sehnat. Většinou to ale jde přes Ebay a nebo přes jiné sběratele a jejich tipy. Novější antilopy od Schleich (není jich mnoho) - kudu s teletem, pakůň s teletem, gazela s mládětem... jsou sice "čerstvě" vyřazené, ale stále se ještě dají sehnat v obchodech. Mojo a jejich antilopa vraná k sehnání je také, ale nejdříve to chce zjistit, která města nabízejí značku Mojo. Bullyland a jejich pakůň... to už je poměrně raritní a vzácná figurka, ale tady doporučím sám sebe, protože tuto figurku mám k prodeji nebo výměně, takže v případě zájmu mě můžeš kontaktovat :) Papo (oryx, kudu, pakůň) je poměrně snadno dostupná značka v každém větším obchoďáku, takže tady by nemusel být až takový problém... Velký problém je ale značka CollectA. Jejich antilopy tady běžně prostě neseženeš. Je to značka, která tu má jen vybraný druh novinek, které jsou dva roky staré a čert ví, co české zastoupení vede k tomu, že tuto úžasnou značku tak fláká... tady doporučím jen zahraniční e-shopy (Anglie, Německo, Polsko), přes které se tyto figurky dají sehnat, ovšem musí se tu počítat s poštovným, které není vždy nejlevnější. Snad jsem tedy byl trochu nápomocen :) A omlouvám se za pozdní odpověď :/

Přidat nový příspěvek