Moje "outside" práce...

Jelikož nejsem jen hromadič figurek, ale rád je využívám pro fotografii, tak se můžete mrknout na malou ukázku. Příroda nabízí spoustu možností k tomu, aby fotky vypadaly co nejrealističtěji...

 

Jsem autorem všech fotografií. Prosím, nepoužívejte tyto fotografie bez mého svolení.

Diskusní téma: Moje "outside" práce...

Datum: 23.10.2022

Vložil: Jana

Titulek: Krásné

Tak to je opravdu nádhera!!!

Datum: 27.01.2023

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Krásné

Děkuji. To mě velice těší :)

Datum: 30.05.2015

Vložil: Linda.Tina

Titulek: já zírám!

přiznám se že jsem se ještě do fotogalerie nedostala a teď čtu že nové fotky. tak se jdu podívat a vyrazilo mi to dech!!! je to nádhera! máte neskutečný talent a fakt vypadají jako živé!! ten papoušek v květinách je nádherný. je to tak krásně barevná fotka až mi připomíná film JAK PŘICHÁZEJÍ SNY. drsný!! asi si je jdu prohlídnout znova :o)

Datum: 27.01.2023

Vložil: MartinH

Titulek: Re: já zírám!

Děkuji... taky mi trochu připomněla scénu, kde Robin Williams rozmaže obraz a jeho barvy se rozzáří :)))

Datum: 14.05.2014

Vložil: Anka

Titulek: kvalita

Osobně bych možné přepaly, podpaly a další dnes neuznávané efekty a "chybky" na fotkách moc neřešila. Každý má dnes vyretušované fotky až to hezké není, vypadá to uměle a na první pohled upravovaně. Tvoje fotky jsou kompozičně nádherné a fotíš přece zvířata v přírodě, tak co se divit, že slunce udělá občas paseku :) Mě se tvoje fotky moc líbí a máš moje velikánské uznání. Vypadají neskutečně reálně.

Datum: 17.05.2014

Vložil: MartinH

Titulek: Re: kvalita

Děkuji, moc si toho vážím. Určitě by mohly být z fotografického hledista vyšperkované do dokonalosti, ale... taky nejsem moc fanda "přeretušovaných" fotek :)

Datum: 31.08.2013

Vložil: Pompin

Titulek: :)

Fotky vypadají moc reálně, to je vážně nádherné, jak se ti to vždy podařilo, ale co se týče fotek z fotografického hlediska, chtělo by to malinko zlepšit. (přepaly, podpaly, rozmazané...)
Ale ještě jednou říkám, to co fotíš je úžasné, každý tu má fotky jen jak zvíře někam postaví a vyfotí, ale ty fotkám dáváš děj a neokoukanost.

Datum: 22.10.2013

Vložil: MartinH

Titulek: Re: :)

Děkuji, to mě moc těší :) Jojo, vím, že to chce ještě technicky vychytat... pracuji na tom:) Každopádně "vady", které zmiňuješ tam většinou mám účelově. Nejsem fandou příliš okatě vylepšených fotek... ztrácejí v mnoha případech svoji osobitost.

Datum: 16.02.2013

Vložil: Lanya

Titulek: palec nahoru

Já nemám slov. U některých (u většiny) fotek jsem měla pocit, že se jedná o živá opravdová zvířata. Bombasticky realictické. Mají i příběh..Nestačím valit oči. Při prohlížení těchto stránek mi začalo chybět sbírání, se kterým jsem bohužel nedávno skoncovala. Teď mám chuť začít znovu :D Palec nahoru! Co jeden palec, všechny čtyři palce, které mám. Teď mám opravdu radost z toho, že jsem živočich palci opatřený :D Atmosféra těchto stránek mě naprosto dostala...

Datum: 24.02.2013

Vložil: MartinH

Titulek: Re: palec nahoru

Děkuji, děkuji a ještě jednou děkuji... Za všechny palce a moc milá slova :) Samozřejmě tě ihned podpořím v obnovení sbírání :) Je to moc fajn koník :)

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek