Diskusní téma: Rok 2015

Datum: 20.10.2014

Vložil: k.

Titulek: Re: Re: Re: První novinky od Schleich

Pravda, noví koně nejsou teda nic moc :( Jsem zvědavá jak budou vypadat ostatní novinky, třeba nás ještě překvapí.
Ale o tom silně pochybuju...

Datum: 20.10.2014

Vložil: k.

Titulek: Re: Re: Re: Re: První novinky od Schleich

https://nimga.de/gallery/X5vIr/?page=2

mrkněte :-)

Datum: 19.11.2014

Vložil: Jarda

Titulek: Re: Re: Re: První novinky od Schleich

Na můj oblíbený Schleich nedám dopustit, ale realita je realita.Naprosto souhlasím s Martinem: "jeden vyřadí a už je jasné, že bude nahrazen novější verzí" :)
Navíc Angus byl loni na americkém trhu, letos u nás v Evropě a nevím, co změnili u nosorožce. Podle obrázku mě připadá jako samec, který byl na trhu nedávno.

Datum: 01.11.2014

Vložil: Víťa (Safari pod Klíčem)

Titulek: Re: První novinky od Schleich

Koně od Schleicha jsou doslova katastrofa. Nejen copánky, ale jejich celkový výraz působí doslova debilně. Zato Collecta mě překvapuje čím dál tím více. Koně sice nesbírám (pouze Převaláky), ale schleichovskou parodii nelze přejít bez komentáře. Pokud se u Schleicha rychle neproberou, tak si myslím, že budou sběrateli záhy někam odesláni i bez poštovného.

Datum: 01.10.2014

Vložil: Kobyla

Titulek: Novinky

Panečku, hříbátko od Schleich se dle mě opravdu povedlo :O

Datum: 21.09.2014

Vložil: Saien

Titulek: Safari novinky 2015

Tieto novinky od Safari ltd. sa mi zdajú byť oveľa lepšie, ako tie vlaňajšie, som milo prekvapená. Vidím tu peknú rodinku losov, anguského dobytku, kôz, vydarené modely grizlyho, barana, diviaka, kojota a čo mňa osobne veľmi teší je, že sa medzi novinkami objavil aj hrabáč, ktorý patrí medzi vzácne druhy modelov a momentálne ho nevyrába žiadna zo svetových značiek. Dúfam, že zopár netradičných druhov sa objaví aj medzi novinkami ďalších značiek.

Datum: 21.09.2014

Vložil: Ťupy

Titulek: !!!

Aškoliv Safari moc nemusím, tak je teď musím fakt pochválit! Opravdu povedené modely! Obzvláště mě potěšili noví jaguáři (i když jsou celkem podobní tomu starému, ale vypadají prostě líp :D), medvědi a losi. Jen tak dál! Co se koní od Schleichu týče, tak tady neviím nějaký super postup, či zvýšení kvality...upravenený model tinkera... no nic moc. Jen doufám, že další Schleich novinky budou aspoň za něco stát a nedočkáme se zase usměvavých pand :D A Collecta? Ta je dávno za vodou a na vrcholu!

Datum: 19.09.2014

Vložil: Miskaa13

Titulek: www.miskaa13.blog.cz

Jo Collcetu mám hodně ráda od té doby co dělaj ty realistické modely. Mohl by to být Percheron :* U schleich to vypadá tak moc vyumělkovaně v posledních letech.

Datum: 05.04.2014

Vložil: Jewel

Titulek: O.o

Týjo, ta nesmí chybět v mé sbírce! :) Stejně jako Schleichovka bych jí typovala na Noričku, i když, může to být klidně i ten Percheron :)

Datum: 08.02.2014

Vložil: Schleichovka

Titulek: ...

wow, ta je krásná!! O_o
podle mě by to mohla být třeba i Norička... :D pokud by skutečně byla novinkou, už teď je jasné, že bude v budoucnu má.. :D

<< 1 | 2 | 3

Přidat nový příspěvek