Rok 2012

byl velmi bohatý na antilopy (konečně), o které se postarala hlavně Collecta. Mojo se v půlce roku 2011 angažovalo v kontaktu se sběrateli a ptalo se, které zvíře by si přáli... Výsledkem byla antilopa vraná a najednou Safari Ltd. a Collecta přišli také s antlopou vranou. Collecta dokonce se dvěma verzemi, kdy po nás na fóru chtěla, abychom rozhodli o tom, který samec bude uveden na trh... Něco takového bylo samozřejmě nemožné, protože oba modely jsou nádherné. A tak nakonec vyhrál nápad, že z jdoucího samce se udělá samice :) A klaplo to a teď tedy jsou na trhu hned 4 antilopy vrané... Což je báječné, protože osobně tato zvířata miluju.

SCHLEICH se v tomto roce pustil hlavně do nových slonů, kteří jsou opravdu nádherní. PAPO poněkud zaspalo s novinkami, ale jelikož nikdo z nás nechápe jejich strategii v uvádění a výběru novinek, musíme být rádi za to málo, co nabídli... Oryx, sob, muflon a další jsou nakonec nádherné sběratelské kousky. MOJO se vytáhlo... hodně spolupracuje se sběrateli a tak je jejich kolekce novinek neskutečně působivá. Také je vidět, že je to společnost, která se v propracovanosti svých modelů neustále zlepšuje a pokud to tak půjde dál, budeme mít jednu z nejsilnějších značek na trhu. SAFARI LTD. má novinky na tento rok opravdu slabé, ale vše vynahradila COLLECTA. Její antilopy (antilopy vrané, antilopa losí, voduška, pakůň běloocasý) to jsou prostě mistrovská díla!! Stejně tak Nová žirafa s mládětem, brahmanský skot, hyena, medvěd s mládětem, okapi s mládětem, mrož s mládětem... to je nádherná a nejlepší kolekce novinek pro tento rok. BULLYLAND také nezahálí a jejich nová žirafa s ohnutým krkem a ležícím mládětem jsou na jednom z prvních míst tohoto roku!

 

Tady máte ukázku všech novinek pro rok 2012:

Online Safari katalog pro rok 2012 https://viewer.zmags.com/publication/70b95aa7#/70b95aa7/1

Diskusní téma: Rok 2012

Datum: 25.11.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Jediné řešení

Vypadá to, že se budeme muset jednou za čas dát dohromady a nechat si novinky poslat z Německa. Taky z toho rostu.

Datum: 17.11.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Novinky 2012

Pro letošní rok jsem měl v plánu trochu více novinek od Collecty. Vzhledem k tomu, že je už téměř konec roku mám docela skluz.
Mohu říci, že se zadařilo u Mojo, kde jsem letos sehnal hrocha, krokodýla, rosomáka. zatím jsem na netu neobjevil obchod, který by uvedenou značku u nás nabízel. :-( Jediný Schleich letos nezklamal a novinky byly včas.

Datum: 22.11.2012

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Novinky 2012

Je to úžasné... Safari Ltd. dostupní jen přes jeden e-shop... Papo ještě ani nedodalo novinky do obchodů... Collecta už třetí rok bez novinek... Mojo se pomaličku prodírá, ale pomalu... A Schleich vesele vládne. Být sběratel v ČR je opravdu peklo!!!

Přidat nový příspěvek