Rok 2013

COLLECTA 2013

CollectA zatím neuvedla všechny novinky, ale už teď je tu jedna specialitka jen pro australské zákazníky. Šedá rodinka brahmanského skotu (2012) dostala cihlový kabát a bude k mání pouze v Austráli... Tedy, pro sběratele to bude jen maličká komplikace na cestě, než se dostane tato novinka do celého světa :))

Další novinkou je krásná samice tapíra s mládětem, fjordský kůň s hříbětem a Dartmoorský poník, clydesdaleská klisna s hříbětem a další.

CollectA opravdu vytáhla, už druhý rok za sebou, do pořádného boje o zákazníky. A dělá to tak, jak jen umí nejlépe... kvalitou! Nové figurky (Tapír středoamerický s mládětem, brahmanský skot, dartmoorský pony, fjordský pony s hříbětem, pes hřívnatý, kůň przewalského, antilopa jelení, achaltekinský kůň, mečoun přímorožec šavlorohý, saola, žralok zebří...), jsou neskutečně propracované. Myslím, že po loňském přívalu antilop, kterým se tato značka zapsala do srdcí sběratelů, si letos určitě ostudu neudělá s těmito krásnými novinkami.


PAPO 2013

Zatím na světlo vyplulo jen pár novinek ... nádherný žirafí samec s mládětem, tygřice s koťaty, která nejsou pevnou součástí modelu, dromedár, indický nosorožec s mládětem, longhorn, mravenečník, gibon, liška, gaviál a další... mrkněte na obrázek :)


SAFARI LTD. 2013

Když budete následovat tento odkaz, můžete si prohlédnou zcela nový katalog novinek od Safari ltd.

https://www.safariltd.com/pdfs/2013/SAFARI_LTD_PREVIEW_2013.pdf

 

SCHLEICH 2013

Nové modely koní a vodního světa.

Když budete následovat tento odkaz, můžete se podívat, jak novinky od Schleich vypadají ve skutečnosti :)

https://dixieboy.rajce.idnes.cz/Schleich_novinky_2013/

MOJO FUN 2013

BULLYLAND 2013

Tady je menší ukázka novinek od Bullyland. Jakmile budou lepší fotky, hned je sem lupnu.

 

 

Diskusní téma: Rok 2013

Datum: 09.07.2013

Vložil: Eva

Titulek: Novinky 2013

Neuvažujete prosím někdo o společných objednávkách, nebo nákupech značek Mojo, Papo, Collecta ? Ráda bych se přidala. S nákupem těchto značek mám velký problém. Díky.

Datum: 26.10.2013

Vložil: marketa

Titulek: Re: Novinky 2013

ano uvazuji muj příspěvek najdes pod noviny 2014

Datum: 05.01.2013

Vložil: Schleichovka

Titulek: :)

Collecta má zajímavé novinky :)

Datum: 13.01.2013

Vložil: MartinH

Titulek: Re: :)

Souhlasím :) Snad budou snadněji k mání...

Datum: 30.10.2013

Vložil: markéta

Titulek: Re: Re: :)

bohužel nebudou k mání asi nikdy u nás jeden obchodni retezec c je mel zkrachoval

Datum: 26.12.2012

Vložil: MartinH

Titulek: papo

Úplně vás chápu pánové... když jsem na tyto novinky narazil, řekl jsem si pro sebe... a sakra! maličko jsem doufal, že alespoň za Papo ušetřím, ale prdlajs! Miluju žirafy a tak jsou pro mě tyto dvě jasná volba (i když nejsou úplně nejlepší), tygřice, gaviál, dromedár i medvědi prostě budou v mé sbírce :)) Stejně tak jako chci ostatní novinky a už teď cítím, jak budu finančně krvácet :)

Datum: 26.12.2012

Vložil: Víťa (Safari pod Klíčem)

Titulek: Re: papo

Do žiraf asi hned zkraje nepůjdu, mají čas. Navíc bych nerad v jejich počtu trumfl Dvůr Králové. :-)))))

Datum: 25.12.2012

Vložil: Ťupy

Titulek: Proč ??

Proč mi to děláte ?? Proč, proč, proč... jestli to takhle půjde dál, nejen že rozbiju prasátko, ale vyrabuji účet a zbavím se všech méně potřebných a nepotřebých věcí, abych měl na všechny modely co se mi líbí :D Tygřice je opravdu bezkonkurenčí. Opět se potvrdilo, že nejlepší šelmy prostě produkuje Papo ;-) Grizzly, gaviál... pukám radostí :-)

Datum: 25.12.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Re: Proč ??

Už teď se mi z toho přitížilo. :-) Dvě akce Německo stěží pokryjí ten příval novinek. Bude to chtít plán transportů pro příští rok a koordinaci akcí. :-)

Datum: 25.12.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Papo

Tygřice a gaviál jsou jistota, zbytek časem. Akce typu Německo bude potřeba alespoń dvakrát. Finance budu muset rozvrhnout. Je to fakt moc. :-)

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek