Rok 2016

PAPO

dixieboy.webnode.cz/co-bylo-a-bude-za-novinky-/rok-2016/

SCHLEICH

Divoká zvířata

Koně

Farma

Detailnější pohled na jednotlivé novinky:

dixieboy.rajce.idnes.cz/Novinky_2016_od_Schleich

 

COLLECTA

Pro tuto chvíli nová várka koní pro rok 2016 :)

dixieboy.rajce.idnes.cz/Novinky_2016_od_Collecty/

Dalšími novinkami (zatím) jsou Tahr himalajský, Vomat s mládětem, Moloch ostnitý, knírač, hříbě Irského coba, vyhynulý Vakovlk, Krocan, tele Antilopy derbyho, Hirola, Ardénský kůň, Zebra Grévyho, Nilgau, Dugong, Člunozubec africký, Schwarzwaldský kůň.

 

SAFARI LTD.

Safari Ltd. změnili sochaře, který pro tuto značku doposud sochal koně. Můžete posoudit novou řadu nových koní.

dixieboy.rajce.idnes.cz/Novinky_2016_od_Safari_Ltd./

 

MOJO


RAVENSBURGER

BULLYLAND

Diskusní téma: Rok 2016

Datum: 23.10.2015

Vložil: Maty26 (zoo kontinentů)

Titulek: Safari Ltd.

Safari teda slabota! 8 modelů -s toho ten tukan není novinka! Já sám ho mám doma! Teda..... Koukám, koukám a je stejný až na detail! Tenhle nemá v zobáku bobuly! Pelikán to samý akorát s rybou, ptakopysk jen nová barva..... Šimpanz bonobo je ale dobrá volba! Chobotnice se mi nelíbí, kobra v bílém šatu taky teda nic moc..........A obávám se, že baribal bude velký..... Teda Safari! Styď se! :-(

Datum: 24.10.2015

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Safari Ltd.

To je jen první várka... Klid, bude jich více!!

Datum: 24.10.2015

Vložil: Víťa (Safari pod Klíčem)

Titulek: Re: Safari Ltd.

Takže pouze okrajově - bonobo je super, kakadu žlutočečelatý se mi taky líbí, baribal je taky pěkný a určitě bude pasovat k samici a mláděti od Safari Ltd. Myslím, že bys měl být ve svých soudech méně ukvapený. :-)

Datum: 30.10.2015

Vložil: Maty26

Titulek: Re: Re: Safari Ltd.

Vážně? Vypadá, že je to gigant. :-D

Datum: 21.10.2015

Vložil: equi center Faela.(Areál schleich koní)

Titulek: Koně

Všichni jsou moc hezcí. Akorát jsou stejná plemena.
To ovšem nevadí.

Datum: 18.10.2015

Vložil: dede

Titulek: schleich

Mě se líbí ZE SCHLEICHU vše až na těch 5 spodních koních.Jinak si myslím že se jim to povedlo.Ostatní značky mě nijak neuchvátily.

Datum: 16.10.2015

Vložil: Kája

Titulek: novinky

Já budu čekat na Papo, Mojo a Collectu, Schleich je podlě mě čím dál horší.... jejich šelmy se papu nikdy nevyrovnají, jejich koně jsou hodně hluboko pod Collectou a s divokými zvířaty je předčí snad všechny značky - až na Bullyland :D

Datum: 11.10.2015

Vložil: Víťa (Safari pod Klíčem)

Titulek: Novinky Schleich

Z novinek částečně jásám a to kvůli luskounovi, oryxovi, plameňákovi a pelikánovi. Sloni a žirafy se mi podle této fotky moc nepozdávají, ale skutečnost může být jiná. Jinak šelmy mě nenadchly, chobotnici má lepší Collecta, žraloci se mi taktéž moc nelíbí. Koně hodnotit nechci, nesbírám je a nerozumím jim. :-) Nemusíte se mnou souhlasit, je to jen můj subjektivní pohled.

Datum: 12.10.2015

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Novinky Schleich

Oryx ten je jasný. To je rozhodně figurka, která vede. Snad nebude stejně mrňavý jako kudu před lety. Jako fanouška žiraf mne velmi těší nová "rodinka", i když býk vypadá poněkud proporčně nepřesně a samice má zvláštně placatý obličej. Ale tele vypadá moc hezky a roztomile. Koně jsou standartně Béčko (sláva Schleich koní je dávno pryč) a skot je obrovské zklamání!! Schleich měl vždy krásně propracovaný skot všeho druhu a současné novinky jsou nudné a vypadají divně. Šelmy ani nechci komentovat. Ty jsou pro tuto značku prostě smrťák. Nové slony nechápu, když krásné (i když malé) modely vytvořily teprve před několika lety... a zbytek novinek je prostě nuda. Nechápu, proč u Scheich stále melou ta stejná zvířata dokola jen s drobnými úpravami a nepouštějí se do rozmanitější škály druhů, jako tomu bylo před 15 lety...

Datum: 12.10.2015

Vložil: Novinky Schleich

Titulek: Re: Re: Novinky Schleich

Taky se hodlám soustředit na Papo, Collectu a částečně Mojo. Zvažuji některé figury z Japonska. Čím dál tím více se hodlám spolehnout na vlastní tvorbu.

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek