Občas nastane v životě sběratelově chvíle, kdy se potřebuje "vykecat" v souvislosti s určitým tématem. A tak tu a tam "kecám do klávesnice" a doufám, že to dává smysl...

Chcete-li strávit chvíli s tokem mých myšlenek, máte možnost právě zde :)

Martin

Diskusní téma: Úvahy a zamyšlení...

Datum: 03.12.2012

Vložil: Patrik

Titulek: collecta

Ohľadom tých noviniek od collecty z akeho nemeckého eshopu ich objednavate ??? ja som si chcel objednať 50 modelov od collecty z jedného dobrého amerického eshopu už mi to aj rodičia schválili ale nakoniec z Ameriky je strašne drahé postovne takze sa to v konečnom dôsledku neoplatilo.

Datum: 11.12.2012

Vložil: MartinH

Titulek: Re: collecta

Ahoj, objednávání z USA je pro evropana opravdu drahý špás... Sám se k tomu skoro vůbec neodhodlávám. Nevím, jestli ti v tomto poradím, protože neobjednávám vlastně ani z Německa... V tomto by ti nejvíce mohl poradit Ťupy, tak mu zkus napsat na https://tarongo.blog.cz :)

Datum: 14.11.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Antilopy

Antilopy jsou výrobci zatím bohužel snad nejvíce zanedbanou oblastí, ale vypadá to, že snad se konečně ledy pohnuly. Je fakt, že antilopy jsou pro nás sběratelsky hodně zajímavé. Jsem sice neskromný, ale myslím si, že by to chtělo celé rodiny.

Datum: 15.11.2012

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Antilopy

Přesně tak! Nebo alespoň dospělé kusy v rozmanitých pozicích :) Hlavně víííc!
Ty už máš nové antilopy od Collecty?

Datum: 15.11.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Re: Re: Antilopy

Právě je objednávám s Ťupym, vodušku zatím vynechávám a beru antilopu losí a pár antilop vraných. Kromě toho oryxe od Papo. Myslím, že za čas by jsme měli dát dohromady další akci Německo, u nás na trhu se asi kromě Schleicha novinek jen tak nedočkáme.

Datum: 15.11.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Re: Re: Antilopy

Kromě současných antilop, které jsou k mání a nových pro příští rok bych uvítal zejména antilopy žirafí. Jinak souhlas s antilopami v různých pozicích, u těchto zvířat to chce mít možnost budovat rodinky a skupinky, lépe pak vyniknou na fotkách. :-)

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek