Rok 2014

COLLECTA 2014

CollectA jako každý rok vypouští do světa neuvěřitelnou kolekci modelů. Je krásné, že se tato značka nebojí experimentovat a chrlí jeden raritní druh za druhým :) Za to jí patří obrovský dík!! Výčet novinek je opravdu velký...

Jedná se o rodinku skotu WATUSI, který se vyznačuje obrovskými rohy a další modely jsou z podmořského světa a jedná se o model VELRYBY GRÓNSKÉ a jednoho ze zástupců vorvaňovitých, KOGIE TUPONOSÉ. Dále dlouho očekávaný VODNÍ BUVOL, KASUÁR, TASMÁNSKÝ ČERT a nesmí chybět ani několik nádherných koní z rukou Deborah McDermott. Jsou to zatím plemena MORGAN, AMERICKÝ KLUSÁK (oba modely jsou ve dvou barevných variantách), pinto hříbata PALOMINA a ANGLICKÉHO PLNOKREVNÍKA. Dalšími modely jsou: ŽRALOK PILOUN, OSEL AFRICKÝ, ŠAKAL, PAOVCE HŘÍVNATÁ, MUFLON, ŽRALOK MACO, ŽRALOK TYGŘÍ, TULEŇ s mládětem, KOŽATKA VELKÁ, MANGALICA (maďarské plemeno prasete), KOČKODAN DIANIN, NYALA, HROŠÍK LIBERIJSKÝ s mládětem, AGAMA LÍMCOVÁ, DANĚK, ANAKONDA ZELENÁ, ANTILOPA SKÁKAVÁ, PINTO KLISNA...

 

SAFARI LTD. 2014

Tady je přehled novinek, které budou k mání v roce 2014 od Safari Ltd. Osobně moc nadšen nejsem, protože se mi to jeví jako "líná" kolekce už dříve uvedených modelů, jen v jiném barevném provedení (bílý bizon, brahma býk, Wildlife Wonders vlk, koně) nebo jsou velmi podobné tomu, co se objevilo v kolekcích s většími rozměry a figurky jen byly zmenšeny (hroch, panda, nosorožec). Jaký je váš názor?


PAPO 2014

Novinky od PAPO jsou opravdu krásné. Novou řadu tvoří běluha, hroší samice, řvoucí lev, ara, levhart sněžný, vlk se štěnětem, medvídě, kobra a další... 

SCHLEICH 2014

Nuže... Schleich představil novou řadu koní, která vyvolala rozporuplné reakce. Přiznám se, že i já na ně nahlížím spíše negativně a asi si budu hodně vybírat, jestli si nějaké pořídím.

Trakénský kůň (rodina), knabstrupský kůň (hříbě), arabský kůň (klisna s hříbětem), fríský kůň (klisna), falabella pony (valach), shetlandský pony (rodinna) a fjordský kůň (rodina).

Ovčem novinky divokých a domácích zvířat jsou z jiného soudku. Tady Schleich ukazuje svoji sílu a to, jak se každý rok víc a víc zaměřuje na detaily a občas i na zbytečnou roztomilost mláďat...

 

MOJO 2014

Mojo... evidentně reaguje na konkurenci na trhu a tak v tomto roce vypálilo opravdovou bombu. Modely jsou mnohem detailnější, realističtější a je vidět, že se v Mojo obklopili těmi pravými lidmi, včetně Anny Dobrowolske-Oczko, která je jednou z jejich předních sochařek. několik modelů bylo (i loni) poupraveno a vypadají fantasticky!

 

BULLYLAND 2014

Diskusní téma: Rok 2014

Datum: 30.11.2013

Vložil: Venca

Titulek: Schleich novinky

na webovkách Schleichu se již objevila také rodinka zlatých retrívrů a berňáci

Datum: 01.12.2013

Vložil: MarinH

Titulek: Re: Schleich novinky

ano... vím o nich :)

Datum: 27.11.2013

Vložil: Víťa (Safari pod Klíčem)

Titulek: Malajský medvěd od MOJO

Tak tento model se opravdu povedl, určitě ho přidám k mým domácím modelům :-).

Datum: 29.11.2013

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Malajský medvěd od MOJO

Taky do něj jdu :) A rozhodně do paovce hřívnaté od Collecty :)

Datum: 20.11.2013

Vložil: Víťa (Safari pod Klíčem)

Titulek: Mojo - skotská náhorní kráva

Model vypadá velmi dobře, zvíře v pohybu je super. Zvažuji pořízení kombinovaného stádečka Mojo, Collecty a Schleichu. V safari by to bylo zpestření, tyto krávy připomínají původního divokého tura.

Datum: 18.11.2013

Vložil: Víťa (Safari pod Klíčem)

Titulek: Zebra od Mojo

Model této zebry mě příjemně překvapil svým zpracováním. Myslím, že je kandidátem na dalšího člena stáda zeber v Safari pod Klíčem. :-)

Datum: 19.11.2013

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Zebra od Mojo

Já se musím přiznat, že se mi taky líbí ... a hodně :) U zeber je problém hned s několika faktory. Anatomické nepravosti, takže vypadají moc jako kůň a nebo jako osel... a pruhování. První verze od Mojo nebyla nic moc, trochu kopie Collecty, ale tento model vypadá velice slibně. Schleich zebry už nikdo netrumfne, ale i tak si ji stopro pořídím :)

Datum: 15.11.2013

Vložil: Víťa (Safari pod Klíčem)

Titulek: DALŠÍ NOVINKY OD COLLECTY

Somálský osel je paráda, šakal super, tuleň taky. Jenom nevím, jak si všechny modely, které chci, stihnu pořídit. To bude záhul na finance.

Datum: 16.11.2013

Vložil: MartinH

Titulek: Re: DALŠÍ NOVINKY OD COLLECTY

tak to jsi na tom dobře... já chci ještě novinky od Collecty tři roky zpětně... to abych si vzal snad půjčku :)))

Datum: 16.11.2013

Vložil: Víťa (SAFARI POD KLÍČEM)

Titulek: Re: Re: DALŠÍ NOVINKY OD COLLECTY

Jsem na tom dost podobně, akorát momentálně čekám, zda se ozve Ťupy ohledně akce Německo. Snad se to podaří do vánoc zrealizovat. :-)

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek