Rok 2013

COLLECTA 2013

CollectA zatím neuvedla všechny novinky, ale už teď je tu jedna specialitka jen pro australské zákazníky. Šedá rodinka brahmanského skotu (2012) dostala cihlový kabát a bude k mání pouze v Austráli... Tedy, pro sběratele to bude jen maličká komplikace na cestě, než se dostane tato novinka do celého světa :))

Další novinkou je krásná samice tapíra s mládětem, fjordský kůň s hříbětem a Dartmoorský poník, clydesdaleská klisna s hříbětem a další.

CollectA opravdu vytáhla, už druhý rok za sebou, do pořádného boje o zákazníky. A dělá to tak, jak jen umí nejlépe... kvalitou! Nové figurky (Tapír středoamerický s mládětem, brahmanský skot, dartmoorský pony, fjordský pony s hříbětem, pes hřívnatý, kůň przewalského, antilopa jelení, achaltekinský kůň, mečoun přímorožec šavlorohý, saola, žralok zebří...), jsou neskutečně propracované. Myslím, že po loňském přívalu antilop, kterým se tato značka zapsala do srdcí sběratelů, si letos určitě ostudu neudělá s těmito krásnými novinkami.


PAPO 2013

Zatím na světlo vyplulo jen pár novinek ... nádherný žirafí samec s mládětem, tygřice s koťaty, která nejsou pevnou součástí modelu, dromedár, indický nosorožec s mládětem, longhorn, mravenečník, gibon, liška, gaviál a další... mrkněte na obrázek :)


SAFARI LTD. 2013

Když budete následovat tento odkaz, můžete si prohlédnou zcela nový katalog novinek od Safari ltd.

https://www.safariltd.com/pdfs/2013/SAFARI_LTD_PREVIEW_2013.pdf

 

SCHLEICH 2013

Nové modely koní a vodního světa.

Když budete následovat tento odkaz, můžete se podívat, jak novinky od Schleich vypadají ve skutečnosti :)

https://dixieboy.rajce.idnes.cz/Schleich_novinky_2013/

MOJO FUN 2013

BULLYLAND 2013

Tady je menší ukázka novinek od Bullyland. Jakmile budou lepší fotky, hned je sem lupnu.

 

 

Diskusní téma: Rok 2013

Datum: 19.12.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Vidloroh a levhart obláčkový

Obě novinky jsou povedené, vidloroha budu mít do páru k tomu od Safari Ltd., takže se na něj těším obzvlášť, levhart obláčkový je konečně úplně nová šelma do sbírky. Už začínám šetřit. :-))))

Datum: 21.12.2012

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Vidloroh a levhart obláčkový

Nápodobně... příští rok se moje Mojo sbírka neskutečně rozroste... cítím to v kostech :D

Datum: 21.12.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Re: Re: Vidloroh a levhart obláčkový

Koukám, že ty pocity v kostech máme podobné. :-))))))

Datum: 13.12.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Schleich - reálné fotky

Číhnul jsem na rajče, takže v hodnocení mojí osobou to vidím asi tak: hroch mě trochu nepříjemně zaskočil dlouhým krkem (ale třeba fotka zkresluje), medvědi a šimpanzi jednoznačně super, sup volá po menší barevné úpravě zobáku - jinak bomba, ara hyacintový se povedl, mládě lachtana jednoznačně paráda, tuleň taky, bobr neurazí a tučňák je perfektní. Koně si netroufám hodnotit, protože je nesbírám. I když by to časem chtělo pořádnou rodinku tarpanů a převaláků. Ty bych ve sbírce uvítal. :-)

Datum: 15.12.2012

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Schleich - reálné fotky

Hroch je pro mě velkým zklamáním... jasně, bude lepší počkat až ho budu mít v rukou, ale zatím se mi opravdu nelíbí... :( Shirský hřebec a hříbě jsou krásní, ale klisna je prostě tragická :(( Pokud si ji koupím, určitě ji přemaluju a dodělám ocas a upravím hřívu... Na shira je příliš hubená :( Býci jsou krásní, sup i ara se povedli... stojící medvěd mi příjde moc "miloučký", což mu škodí... šimpanzi jsou parádní a černý panter je v mých očích sporný :) Takže uvidím až na vlastní oko a pak se rozhodnu, ale určo to nebude celá kolekce novinek, kterou si budu pořizovat.

Datum: 15.12.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Re: Re: Schleich - reálné fotky

Vidím to tak na 50% schleichovských novinek, budu spíš doplňovat páry a rodiny. Spíš se zaměřím na Mojo a Collectu plus vlastní výtvory. :-)

Datum: 11.12.2012

Vložil: MartnH

Titulek: novinky

Souhlasím s vámi... nejdříve jsem si myslel, jak příští rok neušetřím, protože bylo známo jen pár novinek, ale tohle je mazec... Od Schleich to vidím na hrochy, býky, několik koní, šimpanze, medvědy, supa, pantera... Od Collecty snad úplně všechno... Mojo rozhodně gaur, tapír, jelenec,... Safari pakoně, fenek, jelen wapiti, (gepard a panda jsou z řady Wildlife Wonders, takže z důvodu jejich velikosti si to ještě rozmyslím), ... A dokonce i Bullyland zubr a zebry si vysloužili moji pozornost :o takže to vypadá na napráskaný rok a to ještě není znám seznam od Papo...
Ale musím říci, že gaur rozhodně vede!!!

Datum: 11.12.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Re: novinky

Budu se sice opakovat, ale zřejmě se budeme muset příští rok domluvit s Ťupym na akci Německo III a IV., nedá se to totiž zvládnout najednou. Navíc nevěřím, že novinky kromě Schleicha budou jen tak lehce na trhu v ČR sehnatelné.

Datum: 11.12.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Novinky

Gaur je nádherný, kahau nosatý je velice příjemné překvapení. Jinak Safari Ltd. je jasné - pakoně, fenek, možná gepard nebo černí vlci. Nějak to s novinkami zkrátka u nich vázne.

Datum: 11.12.2012

Vložil: Robert

Titulek: Mojo 2013

Zatím fantastické novinky od Mojo! Tapír, Emu, sup a 4 velmi povedení pravěcí savci. A nádherný Gaur, navíc velmi podobně velký jako ten první Gaur od Anny jehož jsem podobně jako ty Martine hrdým vlastníkem. Nemohu se dočkat dalších zvířat a obrázků.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek