Rok 2013

COLLECTA 2013

CollectA zatím neuvedla všechny novinky, ale už teď je tu jedna specialitka jen pro australské zákazníky. Šedá rodinka brahmanského skotu (2012) dostala cihlový kabát a bude k mání pouze v Austráli... Tedy, pro sběratele to bude jen maličká komplikace na cestě, než se dostane tato novinka do celého světa :))

Další novinkou je krásná samice tapíra s mládětem, fjordský kůň s hříbětem a Dartmoorský poník, clydesdaleská klisna s hříbětem a další.

CollectA opravdu vytáhla, už druhý rok za sebou, do pořádného boje o zákazníky. A dělá to tak, jak jen umí nejlépe... kvalitou! Nové figurky (Tapír středoamerický s mládětem, brahmanský skot, dartmoorský pony, fjordský pony s hříbětem, pes hřívnatý, kůň przewalského, antilopa jelení, achaltekinský kůň, mečoun přímorožec šavlorohý, saola, žralok zebří...), jsou neskutečně propracované. Myslím, že po loňském přívalu antilop, kterým se tato značka zapsala do srdcí sběratelů, si letos určitě ostudu neudělá s těmito krásnými novinkami.


PAPO 2013

Zatím na světlo vyplulo jen pár novinek ... nádherný žirafí samec s mládětem, tygřice s koťaty, která nejsou pevnou součástí modelu, dromedár, indický nosorožec s mládětem, longhorn, mravenečník, gibon, liška, gaviál a další... mrkněte na obrázek :)


SAFARI LTD. 2013

Když budete následovat tento odkaz, můžete si prohlédnou zcela nový katalog novinek od Safari ltd.

https://www.safariltd.com/pdfs/2013/SAFARI_LTD_PREVIEW_2013.pdf

 

SCHLEICH 2013

Nové modely koní a vodního světa.

Když budete následovat tento odkaz, můžete se podívat, jak novinky od Schleich vypadají ve skutečnosti :)

https://dixieboy.rajce.idnes.cz/Schleich_novinky_2013/

MOJO FUN 2013

BULLYLAND 2013

Tady je menší ukázka novinek od Bullyland. Jakmile budou lepší fotky, hned je sem lupnu.

 

 

Diskusní téma: Rok 2013

Datum: 03.12.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Zubr od Bullylandu

Zubr vypadá pěkně, budu o něm výhledově uvažovat. Velikostně odpovídá taky. Zebry nejsou špatné, ale jsem velmi zvědav na jejich velikost, na obrázku není vidět rozměr. Pokud to budou taková "polena" jak mívá Bullyland ve zvyku, nebudu je řešit.

Datum: 03.12.2012

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Zubr od Bullylandu

Úplně s tebou souhlasím... Bullyland se vyznačuje tím, že jejich modely jsou přemrštěně velké, což se sběratelům ostatních značek moc nehodí. Každopádně si taky počkám na vlastní oko, protože tato značka mě moc neuspokojuje :) Ale zubra si určitě koupím :)

Datum: 03.12.2012

Vložil: Robert

Titulek: Re: Re: Zubr od Bullylandu

Souhlas, že Bullyland je asi nejhorší značka. Velké, nepovedené a ještě k tomu drahé modely. A taky podivný materiál. Ale občas se jim zadaří a vyplodí slušný kousek. Pro mě je ten zubr jasná volba. Mám rád tury a sbírám i domácí býky. Zubr je rarita, kterou ostatní značky nedělají (kromě Schleich 2002), takže tohohle chci a díky bohu za něj.

Datum: 28.11.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Další novinky

Hmm, emu do australské expozice našeho safari perfektně zapadne, to je bomba. :-)

Datum: 01.12.2012

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Další novinky

Emu vypadá opravdu úžasně :)

Datum: 25.11.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Novinky od Mojo

Tapír od Mojo se bude velmi hodit. Jihoamerická tapíří rodinka bude kompletní. Super. :-) Jinak los je vyloženě nepovedený.

Datum: 26.11.2012

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Novinky od Mojo

Z losa jsem také velmi zklamaný... nudný, ničím nový, velmi podobný všem ostatním :( Papo má nejlepšího losa a toho málokdo trumfne. Ale tapír je opravdu skvělý!

Datum: 20.11.2012

Vložil: Lorian/Linda

Titulek: https://lorian.rajce.idnes.cz/

Novinky jsou nádheeeeeerné! =)Jen mi přijde, že kůň Převalského má tak trochu podivné proporce. Má dostr krátký krk ale možná je to fotkou :D Každopádně bych si pořífila něco od collecty až jí zas někde uvidím :)

Datum: 16.11.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Novinky Safari Ltd.

Před chvilkou jsem číhl na novinky pro příští rok od Safari Ltd. a jsem silně zklamaný. Akorát pakoně, fenek a rosomák jsou ucházející. Jinak slabota. :-(

Datum: 17.11.2012

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Novinky Safari Ltd.

Mám to stejně... ale na druhou stranu říkám si, alespoň někde ušetřím... Ale už loni byly Safari novinky pěkně slabé...

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek