Rok 2013

COLLECTA 2013

CollectA zatím neuvedla všechny novinky, ale už teď je tu jedna specialitka jen pro australské zákazníky. Šedá rodinka brahmanského skotu (2012) dostala cihlový kabát a bude k mání pouze v Austráli... Tedy, pro sběratele to bude jen maličká komplikace na cestě, než se dostane tato novinka do celého světa :))

Další novinkou je krásná samice tapíra s mládětem, fjordský kůň s hříbětem a Dartmoorský poník, clydesdaleská klisna s hříbětem a další.

CollectA opravdu vytáhla, už druhý rok za sebou, do pořádného boje o zákazníky. A dělá to tak, jak jen umí nejlépe... kvalitou! Nové figurky (Tapír středoamerický s mládětem, brahmanský skot, dartmoorský pony, fjordský pony s hříbětem, pes hřívnatý, kůň przewalského, antilopa jelení, achaltekinský kůň, mečoun přímorožec šavlorohý, saola, žralok zebří...), jsou neskutečně propracované. Myslím, že po loňském přívalu antilop, kterým se tato značka zapsala do srdcí sběratelů, si letos určitě ostudu neudělá s těmito krásnými novinkami.


PAPO 2013

Zatím na světlo vyplulo jen pár novinek ... nádherný žirafí samec s mládětem, tygřice s koťaty, která nejsou pevnou součástí modelu, dromedár, indický nosorožec s mládětem, longhorn, mravenečník, gibon, liška, gaviál a další... mrkněte na obrázek :)


SAFARI LTD. 2013

Když budete následovat tento odkaz, můžete si prohlédnou zcela nový katalog novinek od Safari ltd.

https://www.safariltd.com/pdfs/2013/SAFARI_LTD_PREVIEW_2013.pdf

 

SCHLEICH 2013

Nové modely koní a vodního světa.

Když budete následovat tento odkaz, můžete se podívat, jak novinky od Schleich vypadají ve skutečnosti :)

https://dixieboy.rajce.idnes.cz/Schleich_novinky_2013/

MOJO FUN 2013

BULLYLAND 2013

Tady je menší ukázka novinek od Bullyland. Jakmile budou lepší fotky, hned je sem lupnu.

 

 

Diskusní téma: Rok 2013

Datum: 15.11.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Collecta

Musím konstatovat, že Collecta je "hustá", vynesla esa, akorát přemýšlím, že utratíme za modely balík. Delfínovec ganžský je opravdu síla, do toho saola, aligátor, gepard královský. Uffff! Vypadá to, že budeme muset podniknout akci Německo III.

Datum: 15.11.2012

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Collecta

Už teď se jí bojím :D Jsem unešen i z koní... hlavně clydesdaleský a andaluský, ti jsou parádní. No a přímorožec šavlorohý??? Z toho jsem si málem cvrknul...

Datum: 16.11.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Re: Re: Collecta

Akce Německo bude příští rok nutná, přímorožec šavlorohý je jak živý. Škoda, že koně neumím dobře posoudit, ty jsem nikdy nesbíral, takže k nim pokorně mlčím. Mě osobně osobně by potěšil model tarpana, i když se jedná o zpětně vykřížené plemeno evropských divokých koní. Ty bych do safari zařadil.

Datum: 16.11.2012

Vložil: Ťupy

Titulek: Re: Collecta

Letos je toho požehnaně :-) Obávám se, že budu muset prodat všechno co mám, abych si pořídil vše, co bych chtěl :D A pokud u nás nebudou Collecta novinky 2013, tak si myslím, že daší akce Německo BUDE :)

Datum: 15.11.2012

Vložil: Robert

Titulek: Novinky

Jsem naprosto unešen z novinek! Býci od Schleich jsou parádní, ale Collecta to opět neskutečně přebíjí nádhernými zvířaty jako aligátor a přímorožec šavlorohý. A hluboce se klaním za odvahu přijít s takovými raritami jako je Saola a královský gepard. Collecta prostě vede. Nemohu se dočkat obrázků od Mojo a nakonec by nás mohlo dorazit Papo. Rok 2013 zatím vypadá neskutečně nabitý a mám dojem, že pár příjemných překvapení nás ještě čeká.

Datum: 15.11.2012

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Novinky

Je to tak!! Tyto figurky se sice ještě neměly objevit online, ale už se stalo... Collecta je trochu naštvaná, ale myslím, že nemá proč. Novinky jsou nádherné a stále na ně zírám (asi proto, že je jen tak mít nebudu). Až vytáhne Mojo gaura, kterého vysochala Anna, asi se rozpustím... Asi budu příští rok úplně chudý, páč tohle bude balík! :(

Datum: 15.11.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Re: Re: Novinky

Máš recht, to bude darda. zatím jsem napočítal kolem 40 zvířat, která bych chtěl. Alespoň má rodina co pořizovat k narozeninám, svátku, vánocům a případně mi udělat radost i během roku jen tak. Myslím, že nebudou trpět nedostatkem inspirace. :-))))))))))))))))))

Datum: 14.11.2012

Vložil: Ťupy

Titulek: Jé :-)

Fíha, ti hroši jsou ÚCHVATNÍ. Obzvlášť to mládě. Tak roztomilé hroše jsem ještě neviděl. Pózy šimpanzů jsou také nádherné. Opravdu se povedli. Na další ptáků jsem čekal a konečně se i dočkal. Sup je famozní. Medvědice mě naprosto dostala. Celkově jsou oproti koním mnohem hezčí a realičtější. Už se nemohu dočkat ledna :D

P.S. Dík za dalšího zájemce :D

Datum: 14.11.2012

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Jé :-)

Upřímně, čekal jsem, že budu zklamaný, ale jakmile se vynořily novinky, tak jsem užasl... Koně mě velmi zklamaly, ale smetla to zvířata z divočiny :) Souhlasím... hrochy, medvědy, šimpanze a pantera si určitě pořídím :) A to jsou jen novinky na leden, jsem dál napnut :))

P.S. Rádo se stalo. Robert mi psal, že až bude příští akce, mám na něj myslet, tak jsem myslel :))

Datum: 14.11.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Re: Jé :-)

Mám pocit, že si Tarongo i Safari pod Klíčem příští rok užijí plnými doušky. :-))))

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek