Rok 2013

COLLECTA 2013

CollectA zatím neuvedla všechny novinky, ale už teď je tu jedna specialitka jen pro australské zákazníky. Šedá rodinka brahmanského skotu (2012) dostala cihlový kabát a bude k mání pouze v Austráli... Tedy, pro sběratele to bude jen maličká komplikace na cestě, než se dostane tato novinka do celého světa :))

Další novinkou je krásná samice tapíra s mládětem, fjordský kůň s hříbětem a Dartmoorský poník, clydesdaleská klisna s hříbětem a další.

CollectA opravdu vytáhla, už druhý rok za sebou, do pořádného boje o zákazníky. A dělá to tak, jak jen umí nejlépe... kvalitou! Nové figurky (Tapír středoamerický s mládětem, brahmanský skot, dartmoorský pony, fjordský pony s hříbětem, pes hřívnatý, kůň przewalského, antilopa jelení, achaltekinský kůň, mečoun přímorožec šavlorohý, saola, žralok zebří...), jsou neskutečně propracované. Myslím, že po loňském přívalu antilop, kterým se tato značka zapsala do srdcí sběratelů, si letos určitě ostudu neudělá s těmito krásnými novinkami.


PAPO 2013

Zatím na světlo vyplulo jen pár novinek ... nádherný žirafí samec s mládětem, tygřice s koťaty, která nejsou pevnou součástí modelu, dromedár, indický nosorožec s mládětem, longhorn, mravenečník, gibon, liška, gaviál a další... mrkněte na obrázek :)


SAFARI LTD. 2013

Když budete následovat tento odkaz, můžete si prohlédnou zcela nový katalog novinek od Safari ltd.

https://www.safariltd.com/pdfs/2013/SAFARI_LTD_PREVIEW_2013.pdf

 

SCHLEICH 2013

Nové modely koní a vodního světa.

Když budete následovat tento odkaz, můžete se podívat, jak novinky od Schleich vypadají ve skutečnosti :)

https://dixieboy.rajce.idnes.cz/Schleich_novinky_2013/

MOJO FUN 2013

BULLYLAND 2013

Tady je menší ukázka novinek od Bullyland. Jakmile budou lepší fotky, hned je sem lupnu.

 

 

Diskusní téma: Rok 2013

Datum: 15.11.2012

Vložil: Ťupy

Titulek: Re: Re: Jé :-)

Obávám se, že ANO :D

Datum: 13.11.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Lenochod

Když se tak koukám na toho lenochoda, tak mám cukání vzít kus modelitu a pokusit se ho udělat, nevypadá tolik složitě jako jiná zvířata. Včera jsem zkoušel ležícího tapíra, docela zábava. :-)

Datum: 13.11.2012

Vložil: MartinH

Titulek: Re: Lenochod

Ano, taky mám občas takovéto choutky... Chtěl bych zkusit žirafu, ale obávám se, že na to nemám nervy :))

Datum: 14.11.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Re: Re: Lenochod

O nervy nejde, jde spíš o den, kdy člověka popadne chuť. Ten tapír jako první pokus má dost nedostatků, nikdy jsem s modelitem nedělal, chtěl jsem hlavně tuto hmotu vyzkoušet.. No, ale jako nástřel ujde. Docela by mě zajímalo, z čeho sochají výtvarníci, co navrhují figurky pro firmy a kde případně hmotu sehnat. Jinak novinky od Schleicha překvapily. Jako by jsme je těmi komentáři a chválením Collecty přivolali. :-)))))

Datum: 20.11.2012

Vložil: Víťa

Titulek: Re: Re: Re: Lenochod

Číhni na Safari pod Klíčem, dnes jsem dolenochodil. :-)))) Lenochod Hoffmanův.

Datum: 14.11.2012

Vložil: Víťa

Titulek: K novinkám

Když hodnotím podrobněji novinky od Schleicha, tak na 100% vedou medvědi, mládě hrocha, šimpanzice s mládětem, arové a sup. Já osobně jsem hlavně čekal na ary a supa. Vypadá to u nás v safari v příštím roce na pěkný rozvoj.

Datum: 15.11.2012

Vložil: MartinH

Titulek: Re: K novinkám

No já jsem nadšen z longhorna!!! ten je úžasný! A mládě hrocha taky :) Doufám, že i Papo příjde s něčím novým jako v roce 2011 :)

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Přidat nový příspěvek