Mojo

Mojo je jednou z nejnovějších anglických společností na výrobu zvířecích modelů se sídlem v Hong Kongu a začala svoji produkci v roce 2011. Proto jsou na břichu prvních modelů uvedeny časové informace z roku 2010. Společnost byla založena Jamesem Conellym a dalšími bývalými zaměstnanci společnosti CollectA, proto některé z prvních modelů byly výrazně podobné modelům Collecty (zebra, slon,...).

Značka je také známá pod označením Mojöfun nebo Mojo Fun. 

 

Figurky zvířat MOJO jsou vyráběny s podpororu známého televizního kanálu kanálu Animal Planet, jenž se specializuje na vlastní produkci dokumentů o přírodě, zvířatech, domácích mazlíčcích a veterinářích, což je samo o sobě zárukou modelové věrnosti figurek zvířat MOJO. Figurky MOJO jsou vyráběny odléváním z umělé pryskyřice, což umožňuje provedení figurek do nejmenších detailů a pro ještě větší detailnost jsou figurky ručně malované. Od roku 2009 se zabývá designem a výrobou vysoce kvalitních modelů pro hru i sběratelství. Posláním firmy je vytvořit modely s nejlepší kvalitou na trhu. Spolupráci s televizním kanálem Discovery Animal Planet zahájila firma Mojo v roce 2012. Kombinace vysoce profilované a mezinárodně uznávané značky spolu se špičkovými modely zvířat se ukázala jako nesmírně úspěšná. Nyní je sortiment značky Animal Planet k dispozici ve více než 40 zemích. 

 

Slovo Mojo znamená doslova „vnitřní kouzlo“ a cílem výrobce je probouzet a odhalovat dítě v každém z nás. Vytvářet modely, které podněcují představivost a vášeň, vzdělávají a pěstují lásku k přírodě. Značka Animal Planet se každoročně snaží vylepšovat, rozšiřovat a rozvíjet svůj sortiment postav.  Modely jsou navrženy tak, aby potěšily děti i sběratele tím, že budou procházet linií mezi realismem a estetikou. Bezpečnost dětí je pro značku Animal Toys nesmírně důležitá. Každé zvíře je před uvedením na trh přísně testováno a musí splňovat všechny současné celosvětové bezpečnostní standardy, pro Evropu splňují tyto výrobky normu EN71. 

 

Díky značce a prémiové kvalitě s těmito produkty firma brzy slavila úspěch a etablovala se mezi nejvýznamnější výrobce figurek zvířat. Každý rok jsou kolekce jejích výrobků inovovány a rozšiřovány, a to v aktivní spolupráci s dokumentaristy i komunitou nadšených sběratelů. Stále se tak posouvá laťka kvality a designu, aby figurky potěšily děti i sběratele a plnily ambice vyrábět nejkvalitnější modely.  Společnost svým dílem usiluje o zachování přírody podporou charitativní organizace na ochranu rysa iberského, i tím nabádá k oslavě biologické rozmanitosti naší planety. Za nejdůležitější je při vývoji a výrobě považována bezpečnost dětí, každá figurka je proto před uvedním na trh přísně testována a splňuje všechny platné bezpečnostní předpisy. K výrobě jsou používány výhradně nezávadné materiály a barvy, bez obsahu ftalátů či kadmia.

 

OFICIÁLNÍ STRÁNKY:

www.mojofun.eu/

FACEBOOK:

https://www.facebook.com/pages/Mojo-Fun/153528927998804?fref=ts

www.facebook.com/mojofun.cz

LOGO:

Modely jsou navrženy tak, aby potěšily děti i sběratele tím, že budou procházet linií mezi realismem a estetikou. Bezpečnost dětí je pro značku Animal Toys nesmírně důležitá. Každé zvíře je před uvedením na trh přísně testováno a musí splňovat všechny současné celosvětové bezpečnostní standardy, pro Evropu splňují tyto výrobky normu EN71.