Nayab

Nayab Group je profesionální výrobce a vývozce široké škály výrobků, mezi nimiž je i kolekce plastových modelů zvířat. Jejich produkty z hlediska sběratelů nejsou na prvním místě co se týče kvality a proporcí zvířat, ale některé jejich modely patří mezi přední sběratelské klenoty. Značka NAYAB je původem z Hong Kongu, kde sídlí i jejich výrobní haly, ve kterých modely vznikají, jsou testovány, ručně i strojově malovány, baleny a rozváženy so USA, Evropy, Afriky i Austrálie. V různých zemích se pojménování zvířecích sad může lišit, př. v České republice kolekce nespadají pod název Nayab, ale ZOOLANDIA...  V USA se zase mohou vyskytnout pod názvem WILD REPUBLIC.

 

Jejich výrobky se dělí hned na několik kategorii:

ANIMAL PLAYSET - do této řady spadají dvě skupiny - DINOSAURS PLAYSET  ( https://nayab.com.hk/Products/Animal_Playset/Dinosaurs_Playset/ ) a REALISTIC ANIMAL SERIES ( https://nayab.com.hk/Products/Animal_Kingdom/Realistic_Animals_Series/list_106_2.html ), což jsou zcela regulérní kopie značek Schleich, Papo, Collecta, Mojo v různých složeních a je jen otázkou, zda si to smí dovolit...

 

ANIMAL KINGDOM - je obrovská skupina produktů, do které se řadí i všechny figurky dostupné u nás . Tato skupina je rozčleněna do tématických skupin (dinosauři, divoká zvířata, domácí zvířata, mořští živočichové, ptáci, hmyz, ...) a řadí se mezi ně i skupina modelů pod názvem REALISTIC ANIMALS, ve které najdeme všechny sběratelsky cenější kousky, které mám ve sbírce i já a jsou zde k dostání právě pod názvem Zoolandia ( https://nayab.com.hk/Toys/Realistic_Animals/ ).

 

OFICIÁLNÍ STRÁNKY:

www.nayab.com.hk/

LOGO: